Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

2005 Yılında başladığımız bu serüvende , yıllar geçtikçe sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek, edindiğimiz bilgileri ve tecrübeleri sizlere aktarmak için çabamızdan ödün vermeden yenilikçi bir yaklaşımla hizmetinizdeyiz.

Şirket kurucumuz A.Gökhan ERSOY edindiği tecrübeleri sürekli yenileyerek ve üstüne koyarak 2011 yılında Delta Yamaha servisinde yamaha ile tanışmış ve artık yamaha markasını benimseyerek marka üzerine kendini geliştirmiştir. Bu güne kadar binlerce yamaha müşterisine hizmet vermiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.


Yamaha marka motosiklet’lerin servis ve bakım konusunda ülkemize yeni gelen servis teknolojilerinin ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek servis ve bakım hizmetini çağdaş bir düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla 2014 yılında Yamaha Ersoy Moto’yu kurmuştur, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık ve dürüstlük özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek servis ve bakım dünyasındaki yerini almıştır.


Yamaha marka motorsikletlerin bakım ve onarımı konusunda düzenlenen 2020 Yamaha Türkiye Tecnician Grand Prix’inde, günümüze kadar edindiğimiz tecrübeleri birincilikle taçlandırarak siz değerli müşterilerimize bilinçili ve güvenilir hizmet vermeye devam etmekteyiz.

2023 Mayıs ayında Hollanda YAMAHA merkezinde düzenlenen YAMAHA EUROPEAN TECNİCİAN GRANDPRİX'ine katılmış ve yeni tecrübeler edinerek doğru tespit , doğru onarım felsemizi bir üst noktaya taşımaktan gurur duyuyoruz.

UZMANLIKLARIMIZ
YAMAHA'NIZ HAKKIN DA HER ŞEY...
Bakım & Onarım %100
Bireysel ve Kurumsal Hizmet %100
Müşteri Memnuniyeti %100
Soru & Öneri ve Randevu İçin Hemen Bize Ulaşın