Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Servis ve Bakım

Servis ve Bakım

Japon mühendislerin büyük eforları sayesinde, tüm dünyada Yamaha Motor, yüksek kalitedeki ürünleri ile bilinir. Sizin için ise Yamaha'nızdan uzun yıllar ve kilometreler boyunca zevk almanız anlamına gelir. İyi bakım ve düzenli servis Yamaha'nızın iyi bir durumda kalmasını sağlar.

Orijinal Yedek Parça

Orijinal Yedek Parça

Yamaha'nız, teknolojik açıdan en gelişmiş bileşenleri kullanarak üretilmiş son derece benzersiz bir araçtır. Yamaha teknisyenleri motosikletinize önem verir ve rutin bakım, yıpranmış veya hasarlı bileşenleri oanrırken daima Orijinal Yamaha Yedek Parçalarını kullanırlar.

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti

Motosiklet ekspertiz işlemi aşamasında öncelikle motosikletin boya ve değişen aksamları kontrol edilmektedir değişmiş olan bir parça var ise orijinal olup olmadığı ya da sadece boya işlemimi görmüş kontrol edilir şase ve amortisörleri kontrol edilir kaza yada darbe kontrolü yapılır

Periyodik Bakım Tablosu

Periyodik Bakım Tablosu

Tüm Türkiye’de tavsiye edilen bakım fiyatları artık parmaklarınızın ucunda. Motosiklet modeliniz ve kilometrenizi seçerek periyodik bakım fiyatlarına ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

Hasar İşlemleri

Hasar İşlemleri

içerik hazırlanıyor

Soru & Öneri ve Randevu İçin Hemen Bize Ulaşın